HomeВидеоигрыRelated VideosMore From: Kern3lly

Zagrajmy w Dark Messiah Might and Magic #2 Blask zimnego ostrza

44 ratings | 4994 views
Na odsiecz Menelagowi! Playlista Dark Messiah Might and Magic: http://www.youtube.com/playlist?list=PLpCTu3UAuIGSrp1iUFoo6JAtCirIvKHzU Pytania? Info o kanale i FAQ: http://youtube.kern3l.net Wszystkie moje serie Zagrajmy: https://www.youtube.com/playlist?list=PLB1DB3B6450CAD5D8
Category: Видеоигры
Html code for embedding videos on your blog
Text Comments (5)
Arnoldzik (5 years ago)
Zajebista seria ; D
Ks. Natanek (6 years ago)
Naprawdę, kiedyś można było rzucać. Ale na razie służą do takich tricków na jakie bym nie wpadł. Bo kto strzela płonącą strzałą w "słoiczek oleju" albo kopie wroga w rozlany olej (wcześniej podpalony). Pierwsze skojarzenie RZUĆ TYM W OGIEŃ!!!
Vertigua (6 years ago)
Kern3ll.. ;D Weź Ty ,znajdź jakiś porządny miecz, a nie walcz staffem ^.- Nie omijaj skrzynek. Może poużywaj otoczenia. Pomyśl, z Telekinezą można robić wiele fajnych rzeczy. Takie moje pomysły - jeśli da się, możesz oblać wroga tym olejem, lub rzucić nim w ogień kiedy tamten jest blisko. Warto też czasem porzucać czymś w przeciwnika - z pewnością nie byłby Dzisiejszy gdyby dostał pudełkiem po głowie ;) Myśl! End of finking.
Oggy467 (6 years ago)
Mam pytanie kiedy planujesz wydać następny odcinek ?
Ks. Natanek (6 years ago)
"oleje" służą jako pociski zapalające (gdy wróg podejdzie obok ogniska wrzucasz w nie "olej " i wszystko wokół PŁONIE pomijasz zbyt dużo skrzyneczek!!!

Would you like to comment?

Join YouTube for a free account, or sign in if you are already a member.